[Hafta 2] Uygun Giyim - Tema: "Korsan"

Тема в разделе "Etkinlikler ve yarışmalar", создана пользователем Curador, 20 янв 2018.

Статус темы:
Закрыта.
  1. Curador

Curador Turkish Manager Команда форума Turkish Manager

Симпатии:
    88
    Баллы:
    18
    Bu haftanın teması:
    Korsan

Merhaba Maceracılar!
    Yeni haftalık yarışmamızın ikinci haftasına hoşgeldiniz! "Uygun Giyim Etkinliği"
    Bu etkinlikte size haftalık bir "tema" verilecektir. Sizden beklenen bu temaya uygun bir kostüm seti hazırlanamanız! Kostüm setine oyun içinde sahip olmak zorunda değilsiniz! Kostüm Dolabı sayesinde, tüm kostümler kısmından istediğiniz gibi kombin yapabilirsiniz.

Yarışmaya katılım için haftanın temasına uygun bir kombin yapmanız gerekiyor, bu kombinin ekran görüntüsünü alıp
    aşağıda vereceğim linkteki konuya gönderdiğiniz taktirde yarışmaya katılmış olacaksınız! Kostüm seti ve karakteriniz, gönderdiğiniz ekran görüntüsünde net bir biçimde görülebilir olmalıdır. Kullandığınız kostümlerin isimlerini yazabilirsiniz ancak yazmak zorunda değilsiniz! Forumumuzdaki yarışma başlığında beğendiğiniz kombinleri beğenebilirsiniz! Yönetim kazananı her hafta belirleyecektir.

KURALLAR:
    1) Ekran görüntünüzü photoshop ya da başka bir görüntü değiştirme programı ile
    düzenleyemezsiniz. Sadece kırpma kullanabilirsiniz.
    2) Yarışmaya her hafta sadece tek ekran görüntüsü ile katılabilirsiniz.
    3) Aşağıda linkini vereceğim yarışma başlığına, yarışmaya katılım dışında yorum atmak yasaktır.
    4) Kostümlerin eşya ikonlarını kırpmanız da yasaktır.

Yarışma için hazırladığınız ekran görüntülerini bu konuya değil, aşağıda linkini vereceğim konuya göndermeniz gerekiyor. Bu başlığa gönderilen ekran görüntüleri yarışmaya dahil edilmeyecektir!

Bu yarışmamızın daha ilk haftası, yarışma kuralları zaman içinde değiştirilebilir.

Ödüller:

Her hafta, kazanan oyuncumuz 5000 Kristal ödül alacaktır!
    Ayrıca, eğer jüri uygun görürse, kazanan dışında başka bir yarışmacı için de özel bir ödül verilebilir.

Katılım İçin Link:

Yarışmaya katılım için ekran görüntülerinizi bu linke gönderin lütfen. Hazırladığınız ekran görüntülerinizin bu linkteki diğer katılımcıların ekran görüntüleri gibi olması gerekmektedir.

Yarışmaya Katılım Linki: https://forum.allods.club/index.php?threads/week-2-appropriate-clothing-theme-pirate.410/

Her cuma yeni bir yarışma teması verilecektir. Forumu kontrol etmeyi unutmayın!
    Haftanın kazananı perşembe akşamı açıklanacaktır.

Tüm katılımcılara şimdiden teşekkür eder, tüm oyuncularımıza iyi oyunlar dileriz!

Tales of Allods ekibi.

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей